Transport mebli z salonów Ikea, Agata Meble

29 July 2019
Category: Uncategorized
29 July 2019, Comments: 0

Transport mebli to dla klienta duże wyzwanie logistyczne. Większość osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że względu na gabaryty tych przedmiotów – nie nadają się do tego samochody osobowe, nie mówiąc już o środkach komunikacji miejskiej. Większość z nas nie posiada także specjalnych przyczep czy stelaży, które pomagają przy tego typu transportach. Niestety, nadal nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i wszelkie porblemy z tym związane stają się realne dopiero po zamówieniu wymarzonych mebli z kolorowego katalogi.
Jako firma, która świadczy usługi przewozu mebli, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy im rzetelną pomoc w tym zakresie. Koszt transportu pozostaje na naprawdę atrakcyjnym poziomie.

Przywiezienie i wniesienie mebli – Warszawa i okolice

Posiadamy odpowiedni sprzęt, a także niezbędne doświadczenie w zakresie transportu mebli ze sklepu pod wskazany przez klienta adres. Nie tylko jakość, ale także i cena jest bardzo konkurencyjna. Meble to zazwyczaj duży wydatek- warto zadbać o ich dowóz. Ikea czy inne duże sieci sprzedażowe często nie posiadają odpowiednio doświadczonych kierowców. W tym wypadku warto postawić na nasze: doświadczenie, kompetencje i solidność.
W Warszawie i okolicach przewozimy produkty także z Agata Meble. Transport zawsze odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

W tej dziedzinie oferujemy:
– Transport mebli z Ikea czy Agata meble na terenie Warszawy i okolic.
– wycenę ofert przez telefon
– Możliwość wniesienia za dopłatą, która jest ustalana w zależności od ilości mebli.
– Przyczepę z paką 2.45m/1.2m/30cm + stelaż.

Dlaczego warto zlecić nam transport mebli z Ikei lub z salonów Agata Meble?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb i oczekiwań. W naszej pracy dajemy z siebie wszystko, by w możliwie jak najlepszy sposób wykonać powierzone nam zadania. Na naszą korzyść przemawia doświadczenie, jakie posiadamy w zakresie transportu mebli. Jest to niezwykle istotne w tej trudnej i wymagającej branży.
Z chęcią wysłuchamy także wszystkich państwa pytań i odpowiemy na nie w sposób konkretny i fachowy.

Zakup nowych mebli wcale nie musi być ogromnym, logistycznym wyzwaniem, wystarczy postawić na zaufany transport. Ikea, salony i sklepy meblowe. Dowieziemy Wasze zamówienie profesjonalnie i bezpiecznie. W rozsądnej cenie.
W razie zainteresowania naszą ofertą lub po prostu w celu zadania nam pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Nasz numer to: 504 648 158
Gustaw Travel- Twój sprawdzony partner w przewozie mebli. Zadzwoń już dziś.

Comments are closed.