Apartament w Rzymie

Apartament jest przewidziany dla maksimum 4 osób. Ceny wahają się od 55 do 150 Euro w zależności od ilości osób, długości pobytu, okresu rezerwacji. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 504 648 158  w celu ustalenia ceny.

 

Apartament ma prywatne wejście do budynku. Mieszkanie składa się z pokoju gościnnego z podwójnym rozkładanym łóżkiem i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w zlew, lodówkę, kuchenkę do gotowania, naczynia i talerze oraz stolik i krzesła. Do pokoju przylega szeroka i wygodna sypialnia z łożem małżeńskim, szafą i stolikami nocnymi. W głębi mieszkania znajduje się łazienka z ubikacją, prysznicem i umywalką. Wszystkie pokoje są przechodnie dlatego też mieszkanie jest idealne dla 1 osoby, pary, rodziny z 1-2 dzieci lub 4 dobrych przyjaciół. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja.

 

Największym atutem apartamentu jest jego lokalizacja. Znajduje się on tylko 10 minut piechotą od Bazyliki i Placu Św. Piotra i 20 minut piechotą od najważniejszych barokowych placów Rzymskich takich jak Plac Navona, Pantheon czy Fontanna di Trevi. Tylko 100 metrów od domu znajdują się stacja kolejowa San Pietro i liczne autobusy które zawiozą Państwa w okolice najważniejszych i najpiękniejszych zabytków Rzymu. Właściciele apartamentu oferują pomoc w organizacji wycieczek po Rzymie i w jego okolicach i udzielą Państwu niezbędnych informacji i dostarczą wyczerpujących materiałów w postaci map, przewodników itd. sprawiając że Państwa pobyt w Wiecznym Mieście będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem.

 

Kontakt: 504 648 158 lub biuro@gustawtravel.pl