Dodatki do 4ch kółek

Twój czas i komfort jest dla nas ważny !!

Płyn do spryskiwacza

Nie szukaj płynu do spryskiwacza, mamy go na miejscu w bańce 5l. Letni bądź zimowy,  możesz uzupełnić indywidualnie lub skorzystać z naszej fachowej pomocy. Usługa uzupełnienia zbiornika spryskiwacza bezpłatna, płacisz tylko za płyn.

Pompowanie opon-kompresor

Kompresor czeka na miejscu przy stanowisku montażowym. Przygotujemy twoje koła do jazdy pod względem sprawdzenia ciśnienia i uzupełnienia ubytków powietrza. Powiedz tylko ile osób jedzie w samochodzie oraz czy bagażnik będzie załadowany po dach 🙂

Łańcuchy na koła

W okresie zimowym dobierzemy łańcuchy do rozmiaru twoich kół oraz przeprowadzimy instruktarz montażu zakupionych w gustawtravel łańcuchów na twoim samochodzie. Również gdybyś potrzebował skrobaczki do szyb, zmiotki czy odmrażacz w płynie będzie dostępny na miejscu do zakupu.

Odkurzacz

Wiedząc jak wygląda samochód po podróży, szczególnie gdy z tyłu jadą pociechy, skorzystaj z profesjonalnego odkurzacza który dokładnie pochłonie wszystkie resztki znajdujące się na kanapie czy dywanie samochodu. Odkurzasz aż będzie czysto za 6zł, bez pośpiechu i nerwówki.

Na montaż bagażnika, uzupełnienie płynu, pompowanie kół oraz podpisanie umowy wygospodaruj sobie 35min a na stacji benzynowej tankuj tylko paliwo!