Sprzedajemy Boksy Samochodowe

Widzę że decyzja o zakupie boks została podjęta! Wybór na rynku jest ogromny. Przed zakupem warto zasięgnąć słowa u osób doświadczonych przez boksy :-).  Dotknij materiał z którego wytłoczono wieko (grubość płyty laminatu) oraz spód, porównaj rygle (plastik czy metal), zamki. Dopytaj o dostępność i cenę części zamiennych. Boks boksowi nie jest równy. Sprawdź czy dno spełnia odpowiednie warunki techniczne. Wiele pytań i wiele odpowiedzi.
Przy kawie lub herbacie przedstawie różne rozwiązania. Jeżeli jednak decyzję chcesz odłożyć na później zapraszam do kilku artykułów zawartych w  darmowym poradniku po świecie bagażników i aktualnie stosowanych rozwiązaniach.
W zaciszu swego domu i komfortowych warunkach zdobądź wiedzę potrzebną do podjęcia decyzji.
Udanego Dnia
Po więcej informacji zapraszamy do siedziby lub do kontaktu telefonicznego 504 648 158AMOS TRAVELPACK 400

pln890

AMOS TRAVELPACK 440

pln970

Boksy Samochodowe AMOS

Dosyć świeża propozycja na Polskim rynku. Produkowane całkowicie w Polsce. Grubość płyty z której formowany jest spód oraz wieko wynosi 4mm co przy takiej grubości daje wysoką sztywność konstrukcji. Siłowniki sprężynowe ułatwiają podniesienie wieka, natomiast zamek 2 lub 3 ryglowy pewne zamknięcie w trakcie podróży. Mocowanie do belek bazowych za pomocą cybanta w kształcie L.

Prędkość maksymalna 130km/h. Obciążenie dna boksu: 60kg.

Boksy Samochodowe InterPack

Producent gości na Polskim rynku od wielu lat. Boksy wysokiej jakości, wykonane z dobrego tworzywa. Siłowniki sprężynowe podnoszące wieko. Szybki montaż do belek bazowych przy pomocy "szczypiec raka :-)". Jakość na lata.

Zapytaj o ofertę dla klientów wypożyczalni z kartą stałego klienta oraz z co najmniej 5-ma wypożyczeniami !!