Cześć

To już kawałek czasu jak jesteśmy razem. Przebudowuje sposób pozyskiwania klientów z reklam w internecie, które to z roku na rok są coraz droższe na wyłącznie działanie z polecenia. Kompletuje listę osób, które wykorzystując marketing szeptany czy kanały mediów społecznościowych zostaną Ambasadorami  wypożyczalni GustawTravel. Czy jesteś gotowy wziąść udział w wyzwaniu i rozpocząć przygodę z zarabianiem pasywnym?

Czy uważasz że to dobry pomysł? Daj znać na miala!

Chcę zaproponować rozwiązanie, które zabierze kilka minut w twoim miesiącu.

Jak możesz zwiększać swój dochód, zarabiając pasywnie?

Proponuje abyś polacał nasze posty z FB-a, a w rozmowach z przyjaciółmi, pracownikami polecał naszą wypożyczalnię bagażników oraz przyczep samochodowych. Pamiętaj że naprawiamy również rowery jak i boksy samochodowe.

Jak taka usługa zwiekszy twój dochód?

Otrzymasz swój wyjątkowy KOD, który przekazujesz w poście lub smsem po rozmowie „twarzą w twarz”. Twój polecony klient odbierze z tym kodem 10% rabatu na naszą usługę a ty zgarniesz 20 zł na swoje konto. Kaskę wypłacamy w cyklu kwartalnym, półrocznym lub pod koniec roku.

Jeśli uważasz że możesz polecać posty ze strony https://www.facebook.com/GustawTravel lub gustawtravel.pl i że jest to propozycja dla Ciebie, to śmiało pisz na biuro@gustawtravel.pl lub dzwoń 504 648 158.

Już tylko krok dzieli cię od otrzymania indywidualnego kodu  i zarabiania z gustawtravel
Augustynowicz Paweł