• Zdarza się że złamiesz klucz w boksie i nie możesz go otworzyć? Czy da się wtedy otworzyć boks? Jest na to kilka sposobów i my je znamy, podeślij zdjęcia na biuro@gustawtravel lub przyjeżdżaj z boksem do siedziby. Wycenimy na miejscu i podamy czas naprawy. Jeżeli jednak klucze zgubiłeś permanentnie to nie smuć się, dobrze trafiłeś !

  • Wkładki zamka jesteśmy w stanie wymienić w każdym boksie. Pamiętaj jednak aby nigdy nie rozwiercać wkładek. Rozgrzewający się materiał uszkadza gniazdo w którym osadzona jest wkładka co w konsekwencji powoduje nie precyzyjne działanie mechanizmu po osadzeniu nowej wkładki lub wymaga wymiany obudowy wkładki.

  • Siłowniki boksów, niezależnie od marki, po kilku latach przestają trzymać uniesione wieko. Jest to strasznie irytujące przy załadunku. Niektóre siłowniki jesteśmy w stanie naprawić. Niestety większość  z nich musimy wymienić na nowe, gdyż są to odlewy. Na miejscu wycenimy koszt naprawy lub prześlij zdjęcia siłownika na biuro@gustawtravel.pl

  • Piaskujemy i malujemy szyny, które wzmacniają dno twojego boksu. To jest już grubsza sprawa i będzie wymagać minimum 7 dni pobytu twojego bagażnika w serwisie. Szyny możemy malować proszkowo lub cynkować.

  • Wykonamy również wymianę rygla czyli te wystające „cusie” z pokrywy czy gniazda rygla z szyną prowadzącą (to srebrne na bokach spodu twojego bagażnika).

  • Wymienimy również elektrykę w twojej platformie rowerowej na 13pin, tak abyś miał dostępne światła cofania oraz przeciwmgłowe.

Wszystkie usługi wykonywane są  w Raszynie. Tel. 504 648 158 lub biuro@gustawtravel.pl

Czy wiesz że….

Twój stary i zniszczony bagażnik możemy odkupić od Ciebie! Również bagażnik, który zakupiłeś w naszym sklepie odkupimy z gwarancją ceny.  Zapoznaj się z naszą ofertą…..